To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum lubla.pl
FORUM MIESZKAŃCÓW LUBLI

Dom - Jakie polecacie rośliny doniczkowe do domu?

remi - 2026-03-11, 12:12
Temat postu: Jakie polecacie rośliny doniczkowe do domu?
Jakie rośliny doniczkowe polecacie do mieszkania, żeby dobrze wyglądały przez cały rok?
Pasti - 2026-03-11, 13:42

Wszystkie są ładne. Zależy gdzie by miały stać ale z popularnych skrzydlokwiat. Ja osobiście uwielbiam paprocie Aczkolwiek one nie rosną wsżędzie dobrze, wymagają określonych warunków.

Dobrze jest czasami skonsultować się z kimś kto dobierze rośliny do warunków w Twoim domu:
https://dom-roslin.pl/rosliny-do-domu/

I tutaj polecam tę ekipę, pomogą coś dopasować :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group