To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum lubla.pl
FORUM MIESZKAŃCÓW LUBLI

Hydepark - Samodzielny demontaż układu wydechowego

Amadeio - Dzisiaj 15:46
Temat postu: Samodzielny demontaż układu wydechowego
Jeśli lubicie sami dłubać przy swoich samochodach i planujecie wymianę elementów układu wydechowego na kanale, pamiętajcie o jednej ważnej rzeczy. Zużyta puszka, którą demontujecie, ma realną wartość rynkową. Podczas prac warsztatowych uważajcie, aby nie uszkodzić mechanicznie wnętrza – nie rozbijać ceramiki i nie dopuścić do jej wysypania, bo każda utrata pyłu to strata Waszych pieniędzy. Odpowiedni Skup Katalizatorów Bydgoszcz przyjmie element w każdym stanie, ale kompletny rdzeń gwarantuje najwyższą stawkę. Po demontażu najlepiej zabezpieczyć otwory puszki taśmą streczową, aby zawartość nie ucierpiała w transporcie. Taki prosty zabieg pozwoli Wam wyciągnąć maksimum z wyceny laboratoryjnej i odzyskać część funduszy włożonych w zakup nowych części zamiennych do Waszego auta.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group