To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum lubla.pl
FORUM MIESZKAŃCÓW LUBLI

Dom - Baterie do domu

anitaja - Dzisiaj 12:11
Temat postu: Baterie do domu
Hejka,
Czy macie jakies polcajki baterii umywalkowych, wannowych wolnostojacych, prysznicowych dobrej jakosci nie za miliony monet? kolor czarny bądź szczotkowany antracyt,grafit.
Umywalki,które się łatwo czysci, potrzebuje jedną wiekszą do łazienki gościnnej i dwie mniejsze do łazienki na piętrze.
Niby sa promocje ale nie wiadomo jak z jakościa, macie jakies sprawdzone mniej znane firmy,które maja dobrą jakość???

sol - Dzisiaj 14:30

Ja zdecydowałam się na szczotkowany grafit od sanplast. Na żywo wygladaja przepięknie i najważniejsze mają powłokę pvd. Kupowałam na onlineJest to też kolor bardzo zbliżony do hansgrohe i axor- i od nich kupiliśmy bidetke i deszczownicez której u grohe nie było.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group