To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum lubla.pl
FORUM MIESZKAŃCÓW LUBLI

Motoryzacja - MIkrometr do tokarki

remi - Dzisiaj 14:17
Temat postu: MIkrometr do tokarki
Pracuję na tokarce i potrzebuję mikrometru do kontroli wymiarów wałków po toczeniu. Mam do czynienia z zakresem 0-50mm i wymaganiami tolerancyjnymi IT6. Czy mikrometr cyfrowy jest tu lepszy od analogowego i na co zwracać uwagę przy wyborze?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group