Marianna33
Dołączyła: 06 Maj 2025 Posty: 39 Skąd: Lubla
Wysłany: 2026-06-23, 10:04 Zainwestowanie w balię do ogrodu
Zastanawiam się poważnie nad zainwestowaniem w domowe spa i kupieniem bani do ogrodu, więc szukam realnych użytkowników. Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z takiego zakupu, jak wygląda codzienne użytkowanie zimą i czy koszty oraz czas eksploatacji nie przewyższają ostatecznie całej przyjemności z kąpieli.
Ogólnie koniecznie dokup pompę z filtrem piaskowym. Inne rozwiązania to wyrzucenie pieniędzy.
Następna ważna rzecz to utrzymanie zimą.
W teorii i wg zaleceń po każdej kąpieli wylewamy wodę by uniknąć zamarzania.
Wygodna także jest tzw termopokrywa choć jej nie posiadam. Wiem natomiast jak uciążliwe bywa dla 1 osoby zdejmowanie stałej pokrywy z laminatu.
Termopokrywę możesz tylko odsłonić połowę by samej skorzystać , z laminowana musisz ją ściągać calkowicie a jest sporych rozmiarów. Jeśli zdecydujesz się na laminowana warto zabezpieczyć jej krawędzie poprzez nałożenie uszczelki tzw krawedziówki. Nie będziesz wówczas rysowała laminatu balii.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum