To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum lubla.pl
FORUM MIESZKAŃCÓW LUBLI

Hydepark - Przemek Jurek Trener Personalny Lublin

Mixon - 2024-04-14, 04:41
Temat postu: Przemek Jurek Trener Personalny Lublin
Zapewniamy Cię kompleksowym wsparciem na drodze do lepszej formy i zdrowia! Jestem Przemek Jurek, doświadczony trener personalny z Lublina, gotowy pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów fitnessowych.

Jako Trener Personalny Lublin, oferuję spersonalizowane podejście do treningu, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi skutecznie pomagać w poprawie samopoczucia i osiąganiu wymarzonej sylwetki.

Współpracuję również z wykwalifikowanym dietetykiem i dietetykiem klinicznym, aby zapewnić Ci kompleksową opiekę nad Twoją dietą i zdrowiem.

Zapraszam do odwiedzenia naszej witryny internetowej przemekjurek.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszych usługach oraz możliwość umówienia się na konsultację. Możesz też skontaktować się ze mną telefonicznie pod numerem +48 572 413 764. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 do 22:00.

Z Przemkiem Jurkiem Trenerem Personalnym Lublin osiągniesz swoje cele fitnessowe szybciej i skuteczniej niż się spodziewasz! Przemek Jurek Trener Personalny Lublin



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group