Odziedziczyłam po babci starą komodę, która ma dla mnie wartość sentymentalną, ale jest dość zniszczona. Zastanawiam się, czy zamiast malowania mogłabym odnowić ją używając płyta fornirowana lakierowana naklejonej na istniejące powierzchnie. Czy to dobry pomysł na renowację starego mebla, czy jednak lepiej zdecydować się na tradycyjne szlifowanie i malowanie?
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum