Dom - Zainwestowanie w balię do ogrodu
Marianna33 - Dzisiaj 10:04 Temat postu: Zainwestowanie w balię do ogrodu Zastanawiam się poważnie nad zainwestowaniem w domowe spa i kupieniem bani do ogrodu, więc szukam realnych użytkowników. Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z takiego zakupu, jak wygląda codzienne użytkowanie zimą i czy koszty oraz czas eksploatacji nie przewyższają ostatecznie całej przyjemności z kąpieli.
sol - Dzisiaj 11:04
Ogólnie koniecznie dokup pompę z filtrem piaskowym. Inne rozwiązania to wyrzucenie pieniędzy.
Następna ważna rzecz to utrzymanie zimą.
W teorii i wg zaleceń po każdej kąpieli wylewamy wodę by uniknąć zamarzania.
Wygodna także jest tzw termopokrywa choć jej nie posiadam. Wiem natomiast jak uciążliwe bywa dla 1 osoby zdejmowanie stałej pokrywy z laminatu.
Termopokrywę możesz tylko odsłonić połowę by samej skorzystać , z laminowana musisz ją ściągać calkowicie a jest sporych rozmiarów. Jeśli zdecydujesz się na laminowana warto zabezpieczyć jej krawędzie poprzez nałożenie uszczelki tzw krawedziówki. Nie będziesz wówczas rysowała laminatu balii.
|
|
|