Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zainwestowanie w balię do ogrodu
Autor Wiadomość
Marianna33 

Dołączyła: 06 Maj 2025
Posty: 39
Skąd: Lubla
Wysłany: Dzisiaj 10:04   Zainwestowanie w balię do ogrodu

Zastanawiam się poważnie nad zainwestowaniem w domowe spa i kupieniem bani do ogrodu, więc szukam realnych użytkowników. Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z takiego zakupu, jak wygląda codzienne użytkowanie zimą i czy koszty oraz czas eksploatacji nie przewyższają ostatecznie całej przyjemności z kąpieli.
 
 
sol

Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 149
Skąd: Lubla
Wysłany: Dzisiaj 11:04   

Ogólnie koniecznie dokup pompę z filtrem piaskowym. Inne rozwiązania to wyrzucenie pieniędzy.
Następna ważna rzecz to utrzymanie zimą.
W teorii i wg zaleceń po każdej kąpieli wylewamy wodę by uniknąć zamarzania.
Wygodna także jest tzw termopokrywa choć jej nie posiadam. Wiem natomiast jak uciążliwe bywa dla 1 osoby zdejmowanie stałej pokrywy z laminatu.
Termopokrywę możesz tylko odsłonić połowę by samej skorzystać , z laminowana musisz ją ściągać calkowicie a jest sporych rozmiarów. Jeśli zdecydujesz się na laminowana warto zabezpieczyć jej krawędzie poprzez nałożenie uszczelki tzw krawedziówki. Nie będziesz wówczas rysowała laminatu balii.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Ładowanie strony... proszę czekać!
Akagahara style created by Naddar modified v0.8 by warna
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 4