anitaja
Dołączył: 14 Lis 2025 Posty: 18 Skąd: Warszawa
Wysłany: Dzisiaj 12:11 Baterie do domu
Hejka,
Czy macie jakies polcajki baterii umywalkowych, wannowych wolnostojacych, prysznicowych dobrej jakosci nie za miliony monet? kolor czarny bądź szczotkowany antracyt,grafit.
Umywalki,które się łatwo czysci, potrzebuje jedną wiekszą do łazienki gościnnej i dwie mniejsze do łazienki na piętrze.
Niby sa promocje ale nie wiadomo jak z jakościa, macie jakies sprawdzone mniej znane firmy,które maja dobrą jakość???
Ja zdecydowałam się na szczotkowany grafit od sanplast. Na żywo wygladaja przepięknie i najważniejsze mają powłokę pvd. Kupowałam na onlineJest to też kolor bardzo zbliżony do hansgrohe i axor- i od nich kupiliśmy bidetke i deszczownicez której u grohe nie było.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum