dżejla
Dołączył: 30 Sie 2024 Posty: 422 Skąd: Poznań
Wysłany: 2025-11-26, 20:30
Zastanawiam się, czy śniadanie Kraków w Q Hotel Kraków Centrum to tylko bufet, czy jest tam też opcja zamówienia jakichś dań na ciepło, np. omletów lub jajecznicy przygotowanych na świeżo. Zawsze wolę taką opcję. Jak to wygląda w Restauracji Qualita – czy kucharz jest dostępny przy bufecie, żeby przygotować coś indywidualnie?
marek448
Dołączył: 23 Gru 2024 Posty: 346 Skąd: Warszawa
Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę restauracji Harem w Mielnie - pizza mielno , która oferuje różnorodne menu, w tym np. pizza, burgery, ryby i dania obiadowe. Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum