Forum lubla.pl Strona Główna Forum lubla.pl
FORUM MIESZKAŃCÓW LUBLI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przemek Jurek Trener Personalny Lublin
Autor Wiadomość
Mixon

Dołączył: 19 Paź 2022
Posty: 101
Skąd: Tczew
Wysłany: 2024-04-14, 04:41   Przemek Jurek Trener Personalny Lublin

Zapewniamy Cię kompleksowym wsparciem na drodze do lepszej formy i zdrowia! Jestem Przemek Jurek, doświadczony trener personalny z Lublina, gotowy pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów fitnessowych.

Jako Trener Personalny Lublin, oferuję spersonalizowane podejście do treningu, dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi skutecznie pomagać w poprawie samopoczucia i osiąganiu wymarzonej sylwetki.

Współpracuję również z wykwalifikowanym dietetykiem i dietetykiem klinicznym, aby zapewnić Ci kompleksową opiekę nad Twoją dietą i zdrowiem.

Zapraszam do odwiedzenia naszej witryny internetowej przemekjurek.pl, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszych usługach oraz możliwość umówienia się na konsultację. Możesz też skontaktować się ze mną telefonicznie pod numerem +48 572 413 764. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 do 22:00.

Z Przemkiem Jurkiem Trenerem Personalnym Lublin osiągniesz swoje cele fitnessowe szybciej i skuteczniej niż się spodziewasz! Przemek Jurek Trener Personalny Lublin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,188 sekundy. Zapytań do SQL: 8